Svar Info   |  Svar Bazar   |  Svar Inzert   |  Svar Forum

  Hlavní menu
Články - úvodní strana
Seznam rubrik
Nejčtenější články
Ke stažení
Rozšírené vyhledávání
Kontakt
RSS

Výstavy, akce 2015
Na Svar Bazar
Na Svar Inzert
Na Svar Forum


  Rubriky
Svařování elektrodou (MMA)

Svařování MIG/MAG (céóčka)

Svařování pod argonem TIG/WIG

Svařování plamenem, řezání kyslíkem

Technické plyny

Bodovky a bodování

Technologie svařování

Řezací plasmy

Software pro svařování

Svářecí masky (kukly) a ochranné pomůcky

Pájení (tvrdé i měkké)

Nabíječky, nabíjení, startování

Všeobecné informace


  Výpočty a tabulky
Uhlíkový ekvivalent

Teplota předehřevu

Srovnání značek ocelí

Nejběžnější oceli

Srovnání značek Al slitin

Skupiny materiálů dle ISO/TR 15608

Volba svářecích kabelů

Svářečka + prodlužka

Volba tmavosti skla

Řezání kyslíkem

Zkušební testy pro svářeče

Redukční ventily

Svařování materiálů
HARDOX a WELDOX  Svar Info
Informační část serveru
Svarbazar.cz

Vychází od: 15.5. 2006


Svar - soutěž

* Soutěž o vstupenky na EUROWELDING Nitra 2009!

Vydáno 17. 04. 2009 (7669 přečtení)

Po krátké pauze jsme pro vás přichystali opět jednoduchou soutěž o vstupenky. Tentokrát budou mít jistě radost zejména soutěžící ze Slovenska, neboť nehrajeme o nic jiného, než o vstupenky na 16. mezinárodní strojírenský veletrh v Nitře, jehož součástí je i 15. mezinárodní výstava svařování a svařovací techniky EUROWELDING 2009. Veletrh se koná na výstavišti Agrokomplex v Nitře od 19. do 22. května 2009. Soutěž je to opět velmi jednoduchá, tak to zkuste!


EUROWELDING Nitra logo

Stačí správně odpovědět na čtyři velmi jednoduché otázky vztahující se k EUROWELDINGu a můžete se stát majiteli hned 2 "volňásků" na tuto zajímavou akci! Otázky jsou opravdu jednoduché. Takže jdeme na to - přesuňte se na stránku se soutěžním formulářem a dejte se do soutěžení. Další instrukce najdete přímo v soutěžním formuláři:

Soutěžní formulář - soutěž ukončena!

Po ukončení soutěže budeme losovat 10 výherců z nichž každý získá dvě volné vstupenky. Celkem se tedy hraje o 20 vstupenek na veleth EUROWELDING. Vstupenky pochopitelně platí i na hlavní akci: mezinárodní strojírenský veletrh, jehož součástí EUROWELDING je. Výhry už pro vás máme nachystané:

Eurowelding - vstupenka

Vstupenka na MSV a EUROWELDING Nitra 2009. Jen vyhrát...

Medzinárodný strojársky veľtrh v Nitre 2009

16. MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH, ktorý sa bude konať od 19. - 22. 5. 2009 v Nitre, patrí v portfóliu výstaviska Agrokomplex – Výstavníctvo Nitra medzi najvýznamnejšie veľtrhové podujatia a je jedným z najvýznamnejších slovenských veľtrhov s každoročnou účasťou viac ako 700 vystavovateľov a spoluvystavovateľov a 25 000 návštevníkov z radov odborníkov. Počas šestnástich rokov svojej existencie nadobudol veľtrh význam, ktorý presahuje hranice Slovenskej republiky. Má dôležité postavenie aj v rámci strojárskych veľtrhov organizovaných v krajinách Strednej a Východnej Európy a spĺňa i kritériá medzinárodnosti, ktoré stanovila celosvetová Únia medzinárodných veľtrhov so sídlom v Paríži.

EUROWELDING 2008 1

Veľtrh vytvára priestor na komunikáciu medzi dodávateľmi a odberateľmi, je platformou na porovnávanie sa s konkurenciou, prieskum trhu, získavanie nových kontaktov i upevňovanie existujúcich obchodných vzťahov. Poskytuje pre všetkých trhových partnerov i možnosti objaviť aktuálne novinky.

EUROWELDING Nitra logo

Jeho súčasťou sú: EUROWELDING - 15. ročník medzinárodnej výstavy zvárania a technológií, pre zváranie, CAST-EX - 15. ročník medzinárodnej výstavy zlievania, hutníctva, a metalurgie, CHEMPLAST - 13. ročník medzinárodnej výstavy plastov a chémie pre strojárstvo a EMA - 9. ročník medzinárodnej výstavy elektrotechniky, merania, automatizácie a regulácie. A v tomto roku sa k uvedeným výstavám pričlení 8. medzinárodná výstava stavebnej mechanizácie STAVMECH. Všetky uvedené podujatia sú vlastne prechodné mikrotrhy, ktorých úlohou je dočasne spojiť aktuálny dopyt s existujúcou ponukou.

EUROWELDING 2008 2

"Príprava na výstavisku v Nitre v súčasnosti vrcholí. Napriek neľahkej situácii na trhu, v ktorej sa naše strojárstvo nachádza, sme si predsavzali ako jeden z hlavných cieľov, pomôcť posilniť postavenie účastníkov veľtrhu v domácej i medzinárodnej súťaži. Veľtrh tak má šancu dokázať, že je kvalitným podujatím, ktoré môže byť aj v ťažkých časoch motorom rozvoja odvetvia. Účasť vystavovateľov, je pre nás v tomto roku vyjadrením veľkej dôvery", povedal Ing. Jozef Jenis, vedúci obchodného úseku a projektový manažér veľtrhu. Doposiaľ je prihlásených 620 vystavovateľov a spoluvystavovateľov z 15 krajín, ktorí zastupujú ďalších cca 80 firiem z rôzných oblastí strojárenstva, plastov pre strojárstvo, zvárania, hutníctva a stavebnej mechanizácie. Najmä expozície stavebnej mechanizácie sa v tomto roku podieľajú na celkovej výstavnej ploche významnou mierou, vzhľadom na to, že špecializovaná výstava STAVMECH sa v rámci MSV koná po trojročnej prestávke. Pretože každé veľtrhové podujatie môže byť iba výsledkom spolupráce medzi vystavovateľmi, organizátormi a odbornými partnermi, aj tohtoročný veľtrh sa pripravuje v spolupráci odbornými partnermi - Zväzom strojárskeho priemyslu SR, Slovenskou zváračskou spoločnosťou, Slovenskou zlievárenskou spoločnosťou. Je pripravovaný i odborný sprievodný program zameraný na rôzne oblasti strojárenstva a súvisiacich odborov.

EUROWELDING 2008 3

Veríme, že aj tohtoročný veľtrh napriek ťažkej hospodárskej a ekonomickej situácii, ktorá v tomto období postihuje najme strojársku výrobu, svojím rozsahom a účasťou vystavovateľov nadviaže na dlhodobú tradíciu kvalitných strojárskych podujatí na výstavisku Agrokomplex v Nitre.

EUROWELDING 2008 4

EUROWELDING je letos jedinou specializovanou výstavou svařování a svařovacích technologií v ČR a SR. Takže chcete-li být letos u toho a navíc s vyhranou vstupenkou, kterou si nebudete muset kupovat, neváhejte a pojďte si hrát:

Soutěžní formulář - soutěž ukončena!

Více informací na: www.agrokomplex.sk

EUROWELDING Nitra logoDiskuse k článku:
zaujal vás tento článek? Chcete něco doplnit nebo se na něco zeptat? Zapojte se do diskuse k článkům.

Všechny články z rubriky:
chcete-li zobrazit včechny články z této rubriky, klikněte na ikonu rubriky (malý obrázek vpravo vedle nadpisu článku).


Celý článek | Vložil: administrator | Informační e-mailVerze pro tisk

<-- Zpět na seznam článků

  Akční nabídky

Nepřehlédněte novou rubriku akčních nabídek svařovací techniky!

Akční nabídky svařovací techniky  Zkušební testy on-line

Zkušební testy pro svářeče on-line  Vyhledávání

Prohledat články na Svarinfu:Pro přesnější hledání použijte formulář:
Rozšířené
vyhledávání  Anketa
Jak často sem chodíte?

Visím tady skoro pořád
11618 (11618 hl.)
Chodím sem docela často
9031 (9031 hl.)
Občas sem zajdu
9320 (9320 hl.)
Jsem tady poprvé
9473 (9473 hl.)

Celkem hlasovalo: 39442  Statistika  Kalendář
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     


(nejen) dětské montérky

SVARINFO - informační magazín o svařování.

Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování. Od roku 2005.

Tento web je vytvářen na redakčním systému phpRS.

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků či obrázků, je bez souhlasu redakce SVARINFO zakázáno!