Chcete výkon? Máte ho mít! II.

Autor: administrator <admin(at)svarbazar.cz>, Téma: Všeobecné informace, Vydáno dne: 30. 01. 2008

V předchozím článku na téma Chcete výkon? Máte ho mít! jsme se pozastavili nad tím, jak někteří výrobci svářeček označují své výrobky silně nadnesenými čísly ve vztahu k maximálnímu svářecímu proudu svářečky. Nyní si vezmeme na paškál tzv. Vysokorychlostní svařování.

Námět na tento článek nám poslal Petr Pařízek. Petr je odborníkem na svařování a svářečským technologem a pravidelně se účastní celé řady konferencí a seminářů o svařování. No a v poslední době bývají hitem těchto seminářů přednášky o tzv. Vysokorychlostním MAG svařování, nebo chcete-li: High Speed Welding HSW. Co si zkušený svářečský odborník o této "žhavé novince" a "převratné technologii" myslí, je patrné z prezentace, kterou nám Petr zaslal.

Prezentaci naleznete pod názvem ufosvar.ppt v sekci ke stažení, video, prezentace. Prezentace je ve formátu PPT pro Microsoft Power Point, ale spustíte ji i v programu Impress z populárního kancelářského balíku Open Office. Pokud nemáte ani jedno ani druhé, stáhněte si bezplatný prohlížeč prezentací Power Point Viewer. Naleznete jej pod názvem ppviewer.exe v sekci ke stažení, software.

Ale pozor! Některé informace z této prezentace je nutné brát s rezervou, zatímco jiné jsou naprosto pravdivé. Tak bacha na nukleární svářečky. Tak daleko ještě nejsme, ačkoliv... kdo ví?

UFO Svar