Vyhrajte vstupenky na veletrh ForINDUSTRY 2010!

Autor: administrator <admin(at)svarbazar.cz>, Téma: Svar - soutěž, Vydáno dne: 20. 02. 2010

Ve spolupráci s pořadatelskou firmou ABF a.s. jsme pro vás opět nachystali jednoduchou soutěž o volné vstupenky na odborný veletrh. Tentokrát se jedná o veletrh FOR INDUSTRY 2010 - veletrh strojírenských technologií v jehož nomenklatuře najdete i svařování. Veletrh se koná na výstavišti PVA v Praze - Letňanech od 30. března do 1. dubna 2010. Soutěž je to opět jednoduchá, tak to zkuste!


A jak tedy můžete vstupenky vyhrát? Jednoduše. Stačí správně odpovědět na 4 velmi jednoduché otázky z našeho soutěžního formuláře. Otázky jsou opravdu jednoduché a pokud čtete Svarinfo, nebudou vám činit potíže. Pak už to bude záviset jen na troše toho štěstí... Takže jste-li netrpěliví, přesuňte se na stránku se soutěžním formulářem a dejte se do soutěžení. Další instrukce najdete přímo ve formuláři:

Soutěžní formulář - soutěž ukončena!

Stejně jako loni budeme i letos losovat 15 výherců! Prvních pět vylosovaných získá po dvou volných vstupenkách a ostatních deset pak po jedné volné vstupence. Celkem tedy zadarmo vyšleme na veletrh FOR INDUSTRY celých 20 lidiček! Vstupenky už pro vás máme nachystané:

Vstupenky na ForIndustry 2010

Vstupenky už pro výherce máme nachystané. Jen je vyhrát :-)

Veletrh FOR INDUSTRY.

Strojírenský průmysl je nejnáročnější a zároveň nejvýznamnější odvětví, které má v České republice dlouhou a dobrou tradici. Vyznačuje se mimořádně velkou pestrostí výrobků a zahrnuje v sobě desítky oborů. Jeho produkty nacházejí velmi široké uplatnění a jsou indikátorem vývoje našeho hospodářství.

FOR INDUSTRY 2010 pokračuje v každoroční tradici jarních veletrhů se strojírenskou tématikou v hlavním městě České republiky Praze. 9. mezinárodní veletrh strojírenských technologií je připravován ve spolupráci s řadou významných institucí, odborných garantů a mediálních partnerů a s jejich podporou nabízí nejefektivnější podmínky pro prezentaci firem a nových technologických řešení. A jaký ten letošní veletrh bude se můžete přijít podívat ve dnech 30. března až 1. dubna (úterý – čtvrtek ) do Pražského Veletržního Areálu v Letňanech vždy od 9.00 do 17.00 hodin.

Logo veletrhu FORINDUSTRY

Spolu s výstavou strojírenských technologií FOR INDUSTRY jsou součástí veletrhu také výstavy FOR LOGISTIC (doprava, logistika, skladování a manipulace) a FOR WASTE (odpadové hospodářství). Čestné vstupenky, o které hrajeme, samozřejmně opravňují ke vstupu na všechny tyto akce. To dává možnost vidět vzájemné propojení stěžejních průmyslových odvětví od zhotovení výrobku, přes jeho zpracování do dokonalé finální podoby, skladování, logistika, doprava k zákazníkovi až k likvidaci vedlejších odpadních produktů nebo samotného doslouživšího výrobku. Jak jsme již uvedli je součástí nomenklatury (seznamu oborů) FOR INDUSTRY také svařování, pájení a lepení.

Doprovodný program veletrhu

Kromě samotné prezentace vystavujících, budou v rámci veletrhu probíhat i následující soutěže:

Soutěž o nejlepší exponát veletrhu GRAND PRIX FOR INDUSTRY 2010. Cenou GRAND PRIX ohodnotí odborná komise první den veletrhu tři vybrané exponáty ze všech přihlášených. Mezi posuzovaná kritéria patří technické parametry, materiál, přednosti, stávající uplatnění na trhu (prototyp, sériová výroba, nultá série apod.).

Soutěž o nejzdařilejší expozici TOP EXPO, která je zároveň i vysoce funkční a splňuje kritéria pro komunikaci se zákazníkem, označení expozice i její vzhledovou stránku. Porota bude hodnotit všechny expozice veletrhu a udělí pouze jednu hlavní cenu TOP EXPO.

Dopravní dostupnost na výstaviště PVA

strategické umístění s napojením na přivaděč dálnice D8 z Teplic, Drážďan, Berlína a na pražský rychlostní okruh, který propojuje přivaděče ostatních dálnic. Sousedící letiště se statutem mezinárodního letiště pro malá letadla. Nová konečná stanice metra C – Letňany s největším záchytným parkovištěm P+R pro 700 vozů a s autobusovým terminálem.


Na následujících obrázcích se můžete podívat, jak to na veletrhu vypadalo loni:

Forindustry 2009 - 1

Forindustry 2009 - 2

Forindustry 2009 - 3

Ilustrační obrázky z předchozího FOR INDUSTRY 2009.

Takže chcete-li být letos u toho a navíc s vyhranou vstupenkou, kterou si nebudete muset kupovat, neváhejte a pojďte si hrát:

Soutěžní formulář - soutěž ukončena!

Více informací na: www.forindustry.cz a www.pva.cz