Einhell SGA na plný pecky :-)

Autor: administrator <admin(at)svarbazar.cz>, Téma: Svařování MIG/MAG (céóčka), Vydáno dne: 02. 07. 2009

Svařovací MIG/MAG poloautomaty Einhell SGA 145 a jejich odvozeniny, jsou velmi vděčné mašinky. Za rozumný peníz jsou to spolehlivé a nenáročné stroje s dobrou výdrží. Jsou velmi oblíbené zejména pro opravy autokaroserií a najdete je v téměř každém druhém autoservisu. Následující článek vám ukáže, jak z takové svářečky vyždímat opravdu maximální užitnou hodnotu bez dalších investic.

Hlavní nevýhodou této svářečky (resp. celé kategorie těchto svářeček) je pevně zabudovaný hořák o malé délce, obvykle 2 metry. To někdy nemusí stačit. Ovšem dá se to řešit. Na následujících obrázcích se můžete podívat, jak zabít dvě mouchy jednou ranou a vyřešit problém malé délky hořáku i svářeče současně:

Netradiční využití svářečky Eihnell SGA 145 - 2

Za pozornost stojí i dva nachystané hasící přístroje, takže bezpečnosti provádění svářečských prací je, alespoň z požárního hlediska, učiněno zadost.

Netradiční využití svářečky Eihnell SGA 145 - 1

Netradiční využití céóčka Einhell SGA.

Tip na tyto zajímavé obázky nám zaslal pan Petr Koder a publikujeme je se souhlasem autora a provozovatele stránek www.anglicak-pitstop.cz. Původní odkaz na obrázky je: www.anglicak-pitstop.cz/phpbb3/viewtopic.php?f=4&t=20