Soutěž: Vyhrajte si vstupenku na FOR INDUSTRY 2009!

Autor: administrator <admin(at)svarbazar.cz>, Téma: Svar - soutěž, Vydáno dne: 01. 03. 2009

Ve spolupráci s pořadatelskou firmou ABF a.s. jsme pro vás opět nachystali jednoduchou soutěž o volné vstupenky na odborný veletrh. Tentokrát se jedná o veletrh FOR INDUSTRY 2009 - veletrh strojírenských technologií v jehož nomenklatuře najdete i svařování. Veletrh se koná na výstavišti PVA v Praze - Letňanech od 15. do 17. dubna 2009. Soutěž je to opět jednoduchá, tak to zkuste!


A jak tedy můžete vstupenky vyhrát? Jednoduše. Stačí správně odpovědět na šest velmi jednoduchých otázek z našeho soutěžního formuláře. Otázky jsou opravdu jednoduché a pokud čtete Svarinfo, nebudou vám činit potíže. Pak už to bude záviset jen na troše toho štěstí... Takže jste-li netrpěliví, přesuňte se na stránku se soutěžním formulářem a dejte se do soutěžení. Další instrukce najdete přímo ve formuláři:

Soutěžní formulář - soutěž ukončena!

Tentokrát budeme losovat nikoliv obvyklých 10, ale rovnou 15 výherců! Prvních pět vylosovaných získá po dvou volných vstupenkách a ostatních deset pak po jedné volné vstupence. Celkem se tedy hraje o 20 čestných vstupenek na veleth FOR INDUSTRY. Už je pro vás máme nachystané:

Vstupenky na FORINDUSTRY 2009

Nachystané lupení. Jen ho vyhrát...

Veletrh FOR INDUSTRY.

Strojírenství je nejvýraznější odvětví českého zpracovatelského průmyslu. Směr budoucího vývoje strojírenské výroby stále více určuje automatizace a robotizace s cílem vyrábět ve velmi krátkém čase pomocí moderních procesů a zajistit co nejlepší konkurenceschopnost. Proto si veletrh vytkl následující cíle:

Těmto vytýčeným cílům odpovídá i motto veletrhu FOR INDUSTRY:
Progresivní strojírenské technologie = budoucnost našeho průmyslu
Zda se veletrhu podaří své motto naplnit a vytýčených cílů dosáhnout se můžete přijít přesvědčit osobně ve dnech 15. až 17. dubna (středa – pátek ) do Pražského Veletržního Areálu v Letňanech vždy od 9.00 do 17.00 hodin.

Logo veletrhu FORINDUSTRY

Spolu s výstavou strojírenských technologií FOR INDUSTRY jsou součástí veletrhu také výstavy FOR SURFACE (povrchové úpravy), FOR 3P (obaly) a FOR WASTE (odpadové hospodářství). Čestné vstupenky, o které hrajeme, samozřejmně opravňují ke vstupu na všechny tyto akce. To dává možnost vidět vzájemné propojení stěžejních průmyslových odvětví od zhotovení výrobku, přes jeho zpracování do dokonalé finální podoby, zabalení až k likvidaci vedlejších odpadních produktů nebo samotného doslouživšího výrobku. Jak jsme již uvedli je součástí nomenklatury (seznamu oborů) FOR INDUSTRY také svařování, pájení a lepení.

Doprovodný program veletrhu:
semináře reflektující aktuální témata, 1to1 meetingy zástupců firem, konzultační dny, informace o sousedních trzích v oblasti strojírenství. Jedinečná příležitost pro setkání, protože i v době nových informačních technologií zůstávají osobní kontakty navázané v průběhu veletrhu nezastupitelným prvkem marketingových aktivit

Dopravní dostupnost:
strategické umístění s napojením na přivaděč dálnice D8 z Teplic, Drážďan, Berlína a na pražský rychlostní okruh, který propojuje přivaděče ostatních dálnic. Sousedící letiště se statutem mezinárodního letiště pro malá letadla. Nová konečná stanice metra C – Letňany s největším záchytným parkovištěm P+R pro 700 vozů a s autobusovým terminálem.

Na následujících obrázcích se můžete podívat, jak to na veletrhu vypadalo loni:

Forindustry 2008 - 1

Forindustry 2008 - 2

Forindustry 2008 - 3

Ilustrační obrázky z předchozího FOR INDUSTRY 2008.

Takže chcete-li být letos u toho a navíc s vyhranou vstupenkou, kterou si nebudete muset kupovat, neváhejte a pojďte si hrát:

Soutěžní formulář - soutěž ukončena!

Více informací na: www.forindustry.cz a www.pva.cz